Malum bu sene hiç kimsenin beklemediği, öngöremediği bir dönemden geçtik ve hala geçiyoruz. Herkes gibi mutlaka senin de bir planın vardı. Belki Erasmus’a gitmeyi planladın, koronavirüs nedeniyle gidemedin. Belki yazın Work&Travel yaparım, hem çalışır hem de Amerika’da güzelce bir gezerim dedin. Belki de “İşte bu yaz hep istediğim Türkiye turuna çıkacağım!” dedin. Şehirler arası geçişler bir süreliğine kapatıldı.

Dostum, eğer ki ben otobüsle veya uçakla bir yerlere gitmek istemiyorum diyorsan, kendine özgü bir rota belirleyip Türkiye’yi motosikletin ile gezmeye ne dersin?

Bayağılaşmış tatil planlarından sıkılmış ve bir yenilik ve bir farklılık arıyorsan motor ile Türkiye turu bu beklentini kesinlikle karşılayacaktır. Örneğin, motorla Türkiye turuna çıkıp 40 bin kilometre kat edip, 60 il gezen Kadir ve Duygu Arslan çifti sana bir örnek olabilir. Ya da motoruyla çıkıp Ege-Akdeniz Turu yapmış “Geziyoruz Abi” kanalına bir bakabilirsin.. Kaputaş Plajından Kaş’a Türkiye’nin doğal güzelliklerini bu yolculukta kayıt altına almış.

 

Eğer motosiklet ile gezmek senin de hayallerini süslüyorsa bunu gerçekleştirmek için önünde bir engel kalmasın. Bizimle iletişime geç, güvenli sürüş ve kaliteli eğitim ile motosiklet ehliyetini al.

 

 

Etiketler: , , , , ,