B Otomobil Ehliyeti alsam ne olur ki diyorsan, yazımızın kalanı senin için.

1.Toplu taşımada zaman kaybetmezsin.

“Acaba otobüs kaç dakikaya gelecek?”, “Ego Cepte’ye bir baksana”, “Hava çok sıcak nerede kaldı bu otobüs” veya “Hava çok soğuk nerede kaldı bu otobüs” cümlelerini artık sarf etmenize gerek kalmayacak.

2. Gece-gündüz zaman sınırını ortadan kaldırırsın.

“Son otobüs kaçta kalkıyor?”, “Acaba gece otobüsü var mı?”, “Şimdi taksiye binsek kaç para yazacak ya!” dediğiniz o son gece saatlerinde artık sınır sizin elinizde olur. Sürekli olarak son otobüse şu kadar dakika kaldı demenize gerek kalmaz.

3. Sosyal mesafeni sen belirlersin.

Korona nedeniyle sosyal mesafe uygulaması için 1.5 metrelik uzaklıklar toplu taşımada her zaman mümkün olmayabiliyor. Eğer otomobil ehliyetin varsa, sosyal mesafeni kendin belirleyebilirsin.

4. Rotanı belirle.

Arkadaşlarınla veya kendi başına tatillerinde rotanı belirleyip istediğin gibi gidebilirsin. Turların götürdüğü belli başlı yerler ile sınırlı kalmak zorunda değilsin. Direksiyon senin elinde ve rotanı istediğin zaman sen şekillendirebilirsin.

Daha fazlası için bizimle iletişime geç, Kızılay’daki ofisimizde sizi ağırlayalım ve B Otomobil ehliyetinin neden önemli olduğunu anlatalım.

Etiketler: , , , , , , , ,