Hakkımızda

previous arrow
next arrow
Slider

Ehliyet almak her insan için unutulmaz bir deneyimdir. Seçeceğiniz sürücü kursu ise bu deneyimin kalitesini belirler.  Kızılay’da bulunan Yeni Binyıl Sürücü Kursumuzda, bir yandan sizleri ehliyet alma sürecinde gireceğiniz sınavlara hazırlarken bir yandan da samimi ve güler yüzlü eğitmenlerimizle beraber bu zorlu süreci eğlenceli bir şekilde geçirmenizi sağlıyoruz. Sizi sadece ehliyet almaya değil, güvenli bir şekilde trafiğe çıkmaya hazırlıyoruz.

20 yıllık deneyimle Kızılay’da hizmetinizdeyiz

Sürücü kurslarından bilgi toplamaya başlandığı zaman ilk önce ücret-ders saati kıyaslaması yapılır. Fakat işin nicelik kısmından çok nitelik kısmının önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden bütün çalışanlarımızın konusunda uzman ve belli bir formasyona sahip bireyler olmasına önem gösteriyoruz. Ankara’da ehliyet sahibi olmak isteyen herkesin bu süreçte kaliteli bir eğitim alabilmesi için 2000 yılından beri hizmet veriyoruz.

Yeni Binyıl Sürücü Kursu olarak verdiğimiz hizmetler

Sürücü kursumuzun bünyesinde, A1-A2 ve A sınıfı motosiklet eğitimiyle beraber ister otomatik ister manuel B sınıfı otomobil eğitimi veriyoruz.

Motosiklet eğitmenliği konusunda Ankara’nın en köklü sürücü kurslarından biri olmakla birlikte sadece temel eğitimleri değil, aynı zamanda güvenliğiniz ve kurstan sonraki yaşamınız için de sizlere destek olacak bilgiler veriyoruz. Yoğun trafikle başa çıkabilmeniz, her türlü yol koşulunda zorlanmadan hareket edebilmeniz ve en önemlisi de güvenle hareket edebilmeniz için sizi ehliyetten sonraki sürece de hazırlıyoruz.

B sınıfı sürücü ehliyeti konusunda yılların getirdiği deneyim ve uzman kadromuzla sizleri Ankara trafiğine tam anlamıyla hazırlıyoruz. Yalnızca temel sürüş eğitimi değil; araç bakımını, motor aksamlarını ve gerçek hayatta karşınıza çıkabilecek sorunları öğreterek sizi yola çıkmaya hazırlıyoruz.

Bizim için değerlisiniz

Bizim için önemli olan, aktif araç kullanmaya başladığınızda burada öğrendiğiniz bilgiler sayesinde hiçbir sorun yaşamadan, sağlıklı ve mutlu bir hayat yaşayabilmeniz. Yeni Binyıl Sürücü Kursu olarak ayırdığınız zamanın ve ücretin karşılığında, sizleri kursumuzdan memnun bir şekilde uğurlayabilmek bizim öncelikli hedefimizdir. İlerleyen yıllarda sürücü kursuna ihtiyaç duyduğunuzda arayabileceğiniz, insanlara referans sağlayabileceğiniz bir dostluk ilişkisi ile, her zaman kapısını çalabileceğiniz bir arkadaşlık ortamı yaratmak bizim için önemli. Çünkü biz, kurumumuzun bunca yıldır ayakta durabilmesini buna borçlu olduğumuzu biliyoruz.

Siz hazırsanız, biz hazırız

Ankara‘da sürücü kursu arıyorsanız, ehliyet almak istiyorsanız, 20 yıllık deneyimimizle ve uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Sürücü kursu konusunda kararınızı verin, yanınızda olalım!


>